O SPOLEČNOSTI

Profil společnosti

Zabýváme se jak sériovou výrobou tak i zakázkovým kovoobráběním v malých sériích. Po dobu vývoje firmy dochází prakticky neustále k investování do nejmodernějších CNC strojů, na kterých je realizována většina výroby. Firma je certifikovaným dodavatelem předního světového výrobce textilních strojů. Mimo to zprostředkovaně zajišťujeme zakázkovou výrobu pro firmy v Německu a Anglii. Možnosti firmy nejsou pouze ve výrobě jednotlivých dílců, ale i celých sestav či podsestav.

Společnost v současnosti

Jelikož se společnost Kamel stále vyvíjí a hledá další možnosti rozvoje, v současné době jsme navázali spolupráci a dále jednáme o možnosti spolupráce s větším dodavatelem pro globální automobilový průmysl. Společnost se v následujícím období zaměří na strategické cíle, jejichž plněním si zajistí stabilitu a další rozvoj.
V současné době další rozvoj firmy závisí i na udržení a zlepšování kvalifikace vlastních zaměstnanců, což je rozhodující pro udržení a zvyšování kvality produkce a vývoje nových výrobků. Proto jsme se rozhodli pro zřízení vlastního školicího střediska.